Tasmanija

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Tasmanija

Pārdod īpašumu Tasmānijā

Vai meklējat nekustamo īpašumu Tasmānijā?

Tasmānija ir izolēta salu valsts Austrālijas dienvidu piekrastē, kas pazīstama ar savām milzīgajām savvaļas un neregulārajām teritorijām, kuru lielā mērā aizsargā parki un dabas rezervāti. Tasmānijas pussalā atrodas 19. gadsimta Portartūras ieslodzījuma vieta un tagad brīvdabas muzejs, savukārt salas galvaspilsētas Hobartas ostas pilsētā Salamanca Place gruzīnu noliktavās atrodas mākslas galerijas un butiki.

Ja vēlaties iegādāties nekustamo īpašumu pārdošanai Tasmānijā, jums jāzina, ka Tasmānijas nekustamā īpašuma sektors uzņem negatīvas pazīmes augošajam nekustamā īpašuma tirgum, pat ja cenas ir spēcīgākas nekā jebkad agrāk.

Tasmānijas Nekustamā īpašuma institūta jaunākais ceturkšņa pārskats parādīja, ka Hobārta mājas vidējā cena gadā līdz februārim pieauga par 12%.

 

Hobartas mājas pārdošanas apjomu kritums par 3,8% tajā pašā laika posmā norāda, ka tirgus zaudē enerģiju.

Prognozes vēsta, ka līdz šī gada beigām Hobartas tirgus kļūs auksts.

Īpašumtiesību trūkums tirgū palīdz paaugstināt cenas, bet arī padarīt piesardzīgākus potenciālos Tasmānijā pārdodamo īpašumu pircējus.

Cenas pieaug, un cilvēki sāk muldēt.

Lai apmierinātu pieprasījumu, Tasmānijas tirgū patiešām ir nepieciešami jauni īpašumi.

 

Kas attiecas uz galvaspilsētu, Hobarts zaudē titulu kā Austrālijas vispieejamākā pilsēta, un vidējā mājas cena tagad ir līdzvērtīga Adelaidei.

 

Austrālijas 10 pieprasītāko priekšpilsētu sarakstā dominē Hobarta un tās apkārtne, kur atrodas Battery Point, North Hobart, Richmond.

Hobartas vidējā mājokļu cena aprīļa ceturksnī ir palielinājusies par 19% tajā pašā laika posmā pagājušajā gadā, un tas ir vislielākais pieaugums no jebkura cita kapitāla.

Tasmānija ir karstākais tirgus pašlaik Austrālijā, mēs noteikti nekad neesam redzējuši šo darbības vilni.

Nodarbinātības pieaugums un slikta mājokļu attīstība bija divi faktori, kas virzīja cenas uz augšu.

Kaut arī nekustamā īpašuma investori, iespējams, ir galvenais cenu pieauguma faktors, spēcīgs īres pieprasījuma pieaugums liecina, ka tirgu atbalsta cilvēki, kuriem nepieciešama dzīvesvieta.

  •  
    Pārcelšanās uz Tasmaniju. Expatriate un dzīvo Tasmānijā

      Vienīgais Austrālijas kontinenta salu reģions, brīnišķīgs parku un dabas rezervātu šūpulis, tauta, kas šodien būs mūsu mini gida priekšmets, ir Tasmānija! Ar savu galvaspilsētu Hobartu, kas piedāvā vairākas iespējas un skaistumu, lai katru gadu piesaistītu tūristus no visas pasaules, tā varētu ...

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 27859

PARDOŠANA Lauksaimniecības zemes gabals, Tasmanija, Hobart, Hobart, Hobart

Reserved negotiation
PARDOŠANA
Lauksaimniecības zemes gabals

580000 m²
zemes pārdošanai
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB